Wkrętarki sieciowe

Wkrętarki sieciowe dla majsterkowiczów

Wkrętarka sieciowa to urządzenie, który kojarzy się nam zazwyczaj z pracownikami budowlanymi. Jest to oczywiście poprawny tok rozumowania, trzeba jednak pamiętać, że od czasami urządzenie tego typu znajdzie zastosowanie również w zwyczajnym gospodarstwie domowym. Czy to w przypadku drobnych remontów, czy też podczas codziennego użytkowania. O tym, jak bardzo wkrętarka sieciowa potrafi ułatwić życie można przekonać się, chociażby podczas składania mebli.

Poprzez zastosowanie wkrętarki nie trzeba bowiem już mozolnie, ręcznie kręcić śrubokrętem. Zastosowanie wkrętarki sprawia, że praca przebiega znacznie szybciej i nie wymaga już od nas tak dużego wysiłku. Przygotowanie otworu w ścianach nie stanowi problemu, a przygotowanie pod zawieszenie obrazu na ścianie przestaje być wyzwaniem. Kto raz zakosztuje jak wygląda praca z użyciem wkrętarki na pewno nie będzie chciał wrócić do używania tradycyjnych śrubokrętów.

Postaw na wydajność - wybierz wkrętarkę sieciową

Trzeba też zdawać sobie sprawę, iż na rynku dostępne są dwa rodzaje wkrętarek. Wkrętarki akumulatorowe i sieciowe. Mimo że te pierwsze mogą pochwalić się sporą mobilnością to na ich niekorzyść wpływa krótka żywotność akumulatorów. Ustępują one również wkrętarkom sieciowym mocą oraz funkcjonalnością.

Jeżeli zatem zależy wam na bardziej wszechstronnym i wydajniejszym urządzeniu to wkrętarka sieciowa będzie wyborem, który docenią niedzielni majsterkowicze, jak i profesjonaliści.

  1. MAKITA WKRĘTARKA Z MAGAZYNKIEM 470W

    MAKITA WKRĘTARKA Z MAGAZYNKIEM 470W

    Cena: 1 212,23 zł
    * z podatkiem VAT